Наталія Королевська: «Дякую Єгору Устинову та жінкам-лідерам Херсонщини, що підтримали Маніфест на підтримку дитинства і материнства»

Херсонщина долучилася до Всеукраїнського Марафону Національної платформи «Жінки за Мир». Регіональний етап пройшов у Новій Каховці куди приїхали понад 100 жінок-лідерів зі всіх громад області, які одноголосно підтримали Маніфест на підтримку дитинства і материнства, ініційований народним депутатом України від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ!» Наталією Королевською.

Позицію керівниці Національної платформи «Жінки за Мир» Наталії Королевської підтримує і голова Херсонської регіональної організації «ОПЗЖ» Єгор Устинов. Він підкреслює, фракція їх політичної партії є найбільшою в Херсонській обласній раді. В тому числі і за кількістю жінок-депутатів, які входять до її складу.

Зазначимо, що Наталія Королевська увійшла в топ 10 депутатів, які зареєстрували найбільшу кількість законопроектів. Зокрема, у підготовленому Маніфесті про соціальний захист дітей та матерів розписані усі вимоги щодо поновлення і посилення існуючої державної системи підтримки, а також представлена дорожня карта, як і за рахунок чого це здійснити. Під цим документом вже поставили підписи сотні тисяч жінок зі всієї України

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *