Нові страви за рецептами Клопотенка вчились готувати шкільні кухарі Херсонщини

Херсонка Ірина Некряч ділиться з нашою знімальною групою своїми враженнями від реформи шкільного харчування, яка відбувається за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Смачно, збалансовано, а головне – корисно! Саме за таким принципом з 1 січня в українських школах та садочках розпочали годувати дітей.

І доки одні батьки у захваті від меню Євгена Клопотенка, інші – до новведення ставляться з пересторогою, мовляв чи готові кухарі готувати нові страви. Це стало сигналом для команди проєкту Cult Food. Тож вони влаштували на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища першу навчальну тренінгову програму для 40-ка шкільних кухарів нашого регіону.

Серед бажаючих отримати нові знання і кухар з 40-річним досвідом від Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів № 30 Євгенія Задніпряна. Жінка запевняє, вдосконалювати навички ніколи не пізно.

А ось помічниця кухаря Тетяна Бондар перед тим, як приступити до процесу детально ознайомлюється з технологічними картками. Досвід у приготуванні за новим меню вже має, тож ділиться враженнями.

У свою чергу менеджер проєкту Cult Food Ярослав Малий каже, оновлене меню є цілком збалансованим та смачним. А ось  відмова дітей від такої їжі сталась через харчові звички.

Матеріал підготовлено в межах програми «Сильні медіа – сильне суспільство», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору авторів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.