Новий графік руху потягів у новорічні свята

Напередодні різдвяних та новорічних свят Укрзалізниця оновила графік руху: передбачивши 19 пар нових потягів та 49 прискорених. І така оптимізація утворила 29 нових сполучень.

Куди завдяки новому графіку херсонцям буде зручніше дістатися – усі подробиці нашій знімальній групі розповідає член ГО «Громадський контроль Укрзалізниці» Станіслав Трошин. В першу чергу питаємо про столицю України.

При цьому, один з двох київських потягів складається виключно з оновлених вагонів-трансформерів, які можна використовувати як на довгих так і коротких маршрутах. Так звичне 1 спальне місце в легкий спосіб перетворюється у 2-3 сидячих, залежності від класу потягу. Крім того в нових купе передбачено індивідуальні системи клімат-контролю, а біля кожного місця встановлені окремі USB-розетки.

Натомість продаж квитків на швидкісний потяг-інтерсіті за цим напрямком поки призупинений. За словами пана Станіслава, це тимчасові дії через низький попит. Однак, як тільки місць на звичайних маршрутах не залишиться – рейс автоматично відновиться у розкладі. Якщо ж до столиці ви їхати не плануєте. А натомість передбачаєте відпочинок у Карпатах – то дістатися зимового курорту відтепер теж значно швидше

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *