Обережно, секта!

До редакції ТРК “Херсон Плюс” звернулася занепокоєна херсонка. Говорить, її донька, науковець-лінгвіст, повірила… та не у Бога, а у пастора. Тож своєю історією жінка вирішила поділитися і з нашими читачами — застерігає тих, хто хоча б якимось чином причетний до цієї церкви зі статусом громадської організації.

Мати розповідає, що її донька – молода жінка – після смерті брата ще довго не могла отямитись. Трагедія спустошила — батьки та чоловік втамувати біль намагались. Та їх любові і зусиль виявилося недостатньо. Тож у пошуках спокою дівчина вирішила піти на уроки англійської. “Церква “Христа Спасителя” такі заняття проводить систематично — безкоштовно та з носіями мови.

Та англійська, на думку матері, обернулась для її доньки справжньою пасткою. Пастор, помітивши у молодої жінки хист до іноземної мови, застосував усі можливі важелі аби взяти під контроль її емоції та свідомість. Один із таких — абсолютна ізоляція від батьків. Мета — переклад проповідей — використати розум дівчини.

Занепокоєна мати розповідає, що вплив пастора виявився настільки сильним, що будь-яка спроба зв’язатися із донькою розцінювалася агресивно – як погроза чи насильство. І, як наслідок, не одна заява на батьків у поліцію. Йшлося про те, що мама й тато — перешкоджають її вибору, є проявом зла та диявола.

У свою чергу, мати також зверталася до поліції, прокуратури та СБУ.

Та правоохоронці вдіяти нічого не можуть, адже претензій у доньки до церкви жодних — насильства над нею ніхто не чинив. Та за словами батьків, насильство все ж є. Психологічне.

Пастор церкви використовує методи гіпнозу, приховані форми психологічного впливу на їх доньку, маніпулює цінностями. Наприклад, чи не щодень прихожани чують: “Заможна людина потрапляє в пекло, потрібно жити днем сьогоднішнім, не думати про завтрашній. Усе зайве віддати Богу”.

Із часу перших візитів дівчини до церкви пройшло вже 9 місяців. Тож її релігійна “залежність” триває майже рік і стає все сильнішою. Та найстрашнішим для матері та батька був перший місяць — період, коли зв’язок із донькою втратили. Повністю.

На сьогодні, їх головна мета — повернути дівчину та її чоловіка у нормальне й звичне життя. Без залежності. Як це зробити, вони поки не знають. Тож застерігають інших та просять про допомогу небайдужих.

Можливо, вам також сподобається…

5 коментарів

 1. Ирина :

  В ГОРОДЕ ХЕРСОНЕ,ПО УЛ. КИРИЛЛА И МЕФОДИЯ,16,А,ПОД ЭГИДОЙ ЦЕРКВИ СУЩЕСТВУЕТ ДЕСТРУКТИВНАЯ ЦЕРКОВЬ “ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ,ПОД РУКОВОДСТВОМ ПАСТОРА,СИНЕГО СЕРГЕЯ ПАВЛОВИЧА.КОТОРЫЙ ВЕДЕТ АНТИОБЩЕСТВЕННУЮ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ,ВНУШАЕТ АНТИСЕМЕЙНЫЕ ЦЕННОСТИ.В СЕКТЕ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ УДЕРЖИВАЮТ ЛЮДЕЙ,ВЫРВАВ ИХ ИЗ СЕМЬИ.ЧЕЛОВЕКА ЗАСТАВЛЯЮТ ОТРЕЧЬСЯ ОТ ВСЕГО,ЧТО ПРЕЖДЕ БЫЛО ДОРОГО И ЗНАЧИМО:ОТ РОДИТЕЛЕЙ,РОДСТВЕННИКОВ,ДРУЗЕЙ.ПОСЛЕ ЭТОГО В СЕКТЕ СИНЕГО НАСТУПАЕТ КОНТРОЛЬ НАД СОЗНАНИЕМ И МЫШЛЕНИЕМ ЧЕЛОВЕКА.ВСЕ УСИЛИЯ СЕМЬИ СПАСТИ БЛИЗКОГО ЧЕЛОВЕКА БЕСПОЛЕЗНЫ.СЕКТА СЕРГЕЯ СИНЕГО ЗАРЕГИСТРИРОВАНА КАК ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ.В СЕКТУ СИНЕГО ЗАМАНИВАЮТ ДЕТЕЙ УГОЩЕНИЕМ,ЧАЕПИТИЕМ,БЕСПЛАТНЫМИ КУРСАМИ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА. РОДИТЕЛИ! НЕ ДОПУСТИТЕ,ЧТОБЫ СЕКТА СИНЕГО В БУДУЩЕМ РАЗЛУЧИЛА ВАС С ДЕТЬМИ,ВНУШАЯ ИМ,ЧТО РОДИТЕЛИ ЗЛО,ЖИВУТ В МИРУ ДЬЯВОЛА,ПРЕСТУПНИКИ,КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ.ЭТА СТРАШНАЯ МЕТОДИКА,КОТОРУЮ ИСПОЛЬЗУЕТ ПАСТОР СЕКТЫ “ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ” В СВОЕЙ ПРЕСТУПНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ,ОБОЛВАНИВАЯ ЛЮДЕЙ,РАЗРУШАЯ ИХ СЕМЬИ.

 2. Олена :

  Дайте плиз, раз взялись за тему, и вторую позицию. В Фейсбук все есть. Дочка просит оградить ее от родителей, которые похищают и удерживают неделями под замком, отрывая и от церкви(секты) , и от мужа и работы.

  • Кристина :

   Каждое слово бред,выдуманный бред из уст одержимой женщины Ирины,у которой просто навязчивая идея на счёт секты!!!!25 лет этой,как вы говорите “секте” и первый такой абсурдный случай,если бы там так было бы все плачевно ии страшно,то об этом всем мы узнали мы гораздо раньше и не от одного человека….а так,воспаленное воображение одной неадекватной мадам и асе тут

 3. Карина :

  Проплаченная статья! А Церкви 24 года, на минуточку, и ещё никого не «зазомбировали» Зато положительных свидетельств – море!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *