Обережно, зелений агресор! Чому в Херсоні й досі не працює програма боротьби з амброзією?

Обережно зелений агресор! Кожного сезону цвітіння амброзії перетворює життя більше 70 млн людей по всьому світу на тортури. Адже кожна квітка викидає в атмосферу мільярди частинок пилку, концентрація небезпечного алергену в повітрі зашкалює і дихати стає не можливо.

Спеціалісти зазначають, пилок амброзії вважається одним із найбільш агресивних алергенів. Навіть здорова людина при контакті з цим бур’яном може зазнати алергічної реакції, різної форми та ступеня тяжкості.

Лише за 2019 рік у Херсонській області серед дорослого населення було зареєстровано понад 2,5 тис випадків алергічного риніту. В тому числі, вперше в житті алергія проявилася у 938 людей. Такий високий рівень показників обумовлюється тим, що в місті вже два роки належним чином не працює програма з протидії амброзії, – пояснює заступник Херсонського міського голови з питань ЖКГ та торгівлі Олена Мазур.

Олена Мазур не приховує, цього літа спалаху захворюваності знов не уникнути. Програма яка мала запрацювати в квітні й досі не реалізована. Адже передбачене фінансування всіх необхідних заходів було перенаправлено на боротьбу з СOVID-19. Нині ж кошти знайшлися, але бюджет ще досі не прийняли

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *