Оголошення № 1/12-23 про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

Громадська організація «Спілка журналістів «Альтернатива» в межах грантового проєкту «Добро зігріває: продовжуємо допомагати жителям Херсонщини, які постраждали через наслідки підриву Каховської ГЕС», що реалізується в межах програми «Разом ми – Шелтер», що впроваджується МБО «Фонд Східна Європа», за фінансової підтримки  Гуманітарного фонду для України, оголошує відкритий тендер на закупівлю непродовольчих товарів у вигляді сімейних комплектів для підтримки родин, що постраждали від затоплення через підрив окупантами Каховської ГЕС.

Дата оголошення про тендер: 06 грудня 2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 12.00. 11 грудня 2023  р.

Предметом закупівлі є непродовольчі товари у пріоритеті українського виробництва у наступній кількості кожного товару, а саме:

1. Туристичний каремат, 1800-2000 х 600-700 х 5-8 мм – 312 шт.

2. Спальний мішок-ковдра, 2в1, 1850-2200 х 1400-1500 (700-750х2) мм – 312 шт.

3. Ліхтар-лампа 3в1, 30 Вт, 20000 мАч, із сонячною панеллю, USB, PowerBank – 156 шт.

Строк надання товарів: протягом 3 календарних днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: склад у місті Херсон, Херсонської області.

Закупівлі в межах проєкту здійснюються без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі, заявлений товар повинен бути у наявності на складі постачальника-учасника тендера у вказаній кількості, постачальник-учасник тендера повинен мати можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Для участі у тендері, просимо учасників тендеру надати організатору наступні документи:

– Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію (для ФОП);

– Копія документу, що підтверджує податковий статус (для ФОП);

– Цінову пропозицію або рахунок-фактуру, згідно наведеного вище переліку та кількості товарів, з вказаним найменуванням торгової марки і характеристиками товарів;

– Інші документи, якщо вважаєте за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

– Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

– Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

– Прийнятна (найнижча) ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання товарів (можливо у день постачання товару), умови постачання товарів.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected]  до 17:00 години 09.12.2023  року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 12:00  години 11.12.2023  року включно на електронну адресу [email protected] з поміткою «Тендер».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00 години 11.12.2023 , розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом п’яти робочих днів з дати погодження донорською організацією, яка фінансує проєкт, обраного ГО «Спілка журналістів «Альтернатива» переможця тендеру.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Володимир Косюк,

голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива»

телефон +38067 5551144

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *