Перспективи співпраці між Ізраїлем та Херсонщиною обговорили у міськраді

Інвестиційні спрямування та переймання досвіду. Міська влада продовжує роботу з пошуку надійних партнерів закордону. Так у Херсонській міській раді відбулася зустріч міського голови Ігоря Колихаєва з заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Йоавом Бистрицьки.

Пан Йоав Бистрицьки одразу наголосив, вони готові до співпраці. Тим більше наші країни підписали угоду про зону вільної торгівлі, яка вступила у дію з 1 січня 2021 року. Херсонський міський голова Ігор Колихаєв озвучив яким чином бачить розвиток взаємовідносин.

Крім того, на меті поновити обмін студентами між університетами та спеціалістами окремих галузевих підприємств. Для цього необхідно налагодити авіасполучення. В свою чергу представник Ізраїлю запропонував розглянути кооперацію відносно розвитку с/г.

В результаті майже 2-х годинних обговорень обидві сторони домовилися про створення робочої групи, яка продовжить напрацювання усіх запропонованих ініціатив. Заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Йоав Бистрицьки не приховує, впевнений що це гарний початок для успішної та ефективної співпраці

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *