Підсумки 85-го театрального сезону та анонс Міжнародного фестивалю “Мельпомена Таврії”

258 зіграних вистав, 68 тисяч проданих квитків та 72 тисячі аркушів паперу, використаного на друк сценаріїв. Ці вражаючі цифри у стінах Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру називають маленькими, «ковідними». Бо впевнені, через карантинні обмеження мали б змогу порадувати значно більше глядачів.

Крім того два артисти театру Таїсія Новачук та Євгеній Гамаюнов отримали звання «заслуженого», а Ружена Рубльова – «народної». З такими результатами колектив театру Миколи Куліша підійшов до закриття 85-го театрального сезону «Мрій і Дій». Тож відзначати подію планують не менш урочисто та святково.

Проте закриття сезону не означає повну тишу у театральних залаштунках. Адже лише на серпень творча трупа готує три прем’єрні вистави. До того ж у липні Херсон вперше прийматиме фестиваль театрів «Молоко», заснований в Одесі.

Анонсували під час прес-конференції і частину програми 23- го Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Серед головних подій – повернення традиційної карнавальної ходи та введена торік парусна регата

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *