Поновлені судом викладачі аграрного університету продовжують боротися за право працювати

Знімальній групі телеканалу «Херсон плюс» так і не вдалося потрапити на засідання комісії із запобігання, попередження та врегулювання випадків, пов`язаних із сексуальними домаганнями та дискримінацією, що днями проходила у Херсонському державному аграрно-економічному університеті. Саме на цій комісії мала розглядатися подальша доля трьох нещодавно поновлених на свої посади викладачів. Однією із них є викладачка Ірина Мухіна, яка говорить, що така реакція очікувана, адже для них планували влаштувати судилище.

Чи не менш здивувало і заборона знаходження адвоката під час проведення засідання. Така поведінка учасників комісії – порушення прав людини, запевняє адвокат Юрій Бєрьозка. Тож він був змушений повідомити про це до правоохоронних органів.

Конфлікт між викладачами та керівництвом ХДАЕУ триває з 2017 року. Тоді частина педагогів працювали на меншу частку ставки, їм це аргументували зниженням кількості студентів. Натомість, не всі погодилися з новими умовами. Ірина Мухіна, Олена Щербина та Ігор Хорунжий звернулися до суду. За словами пані Ірини, суд вже вдруге визнав дії адміністрації навчального закладу незаконними.

Крім забезпечення робочими місцями, суд зобов’язав виплатити незаконно звільненим викладачам заробіток за два роки вимушеного прогулу, а це понад 600 тисяч гривень.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *