Про Поліну Райко мовою коміксів: на Херсонщині стартував проект для творчої молоді

На Херсонщині стартував унікальний проект для творчої молоді, Це акт співтворчості художників коміксів з мистецьким феноменом Поліни Райко. На меті – розповісти історії з життя та творчості художниці, котра писала картини у стилі наївного мистецтва у форматі сучасного комікс-журналу. Як саме триватиме робота над виданням та хто буде його авторами?, – усі подробиці нашій знімальній групі розкриває голова Центру культурного розвитку «ТОТЕМ» Олена Афанасьєва.

Пані Олена наголошує, особливістю проекту є саме спосіб подачі розповіді. Адже ми звикли читати про творчі постаті у традиційному форматі . Натомість графічні замальовки дають можливість вийти за ці межі і побачити історії з іншого ракурсу. Зазначимо, що кураторка проекту Олена Афанасьєва з Поліною Райко товаришувала. Тож на наше запитання, чи прийшлася би до вподоби така незвична ідея самій художниці відповідає так:

До реалізації воркшопу «Zurich 2021: Про Поліну Райко мовою коміксу» долучився і херсонський художник Володимир Рейнхарт. Він наголошує, комікс є універсальною формою спілкування та дозволяє проілюструвати історії на будь-яку тему.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *