«Процесуальна диверсія»: у Нижніх Сірогозах блокується в суді розгляд справи рейдерства ПСП «УШБА»

Ось так небагатослівно Олексій Ластовецький вкотре дає нашій знімальній групі коментар відносно резонансних подій квітня 2016 року, під час яких він втратив ногу. Чоловік не приховує, вже не сподівається, що винні понесуть відповідне покарання. Адже за цей час розгляд справи в Нижньосірогозькому районному суді фактично не зрушив з місця.

Нагадаємо, що 4,5 роки тому група озброєних чоловіків вчинила спробу рейдерського захоплення земель ПСП «УШБА». В результаті зухвалого нападу постраждало 12 працівників сільськогосподарського підприємства. Люди отримали тілесні ушкодження та поранення різної ступені тяжкості. На сьогодні усі особи, причетні до злочину встановлені – проте справа й досі перебуває на стадії судового розгляду.

Адвокат потерпілих Андрій Пенчарський наголошує, у кримінальному кодексі Україні не існує поняття «рейдерство», тому дії обвинувачених були кваліфіковані як «хуліганство», «викрадення авто», «незаконне позбавлення волі» та «нанесення тілесних пошкоджень із застосуванням зброї». Термін кримінальної відповідальності більшої частини даних статей вже сплив.

Причини такої ситуації пан Андрій пояснює просто – зрив судових засідань через постійну неявку сторони захисту. Така лінія поведінки в юридичній спільноті навіть має свій термін – «процесуальна диверсія»

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *