Пункт масової вакцинації від COVID-19 відкрили у Херсонській бібліотеці імені О. Гончара

У холі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара як ніколи гучно і людно. Такий ажіотаж херсонців викликало не привезення нових книжок, а продовження проекту «Бібліотека – лікарня: простір здоров’я громади», у рамках якого проводиться безкоштовна вакцинація від Covid-19.

Ідею, щодо відкриття пункту вакцинації на території бібліотеки, підтримало керівництво клінічної лікарні імені Карабелеша. Наразі у стінах книгозбірні медики вже вакцинували близько 500 осіб. Директорка бібліотеки Надія Коротун розповідає, розуміють потребу у щепленні, тож створили онлайн-реєстрацію.

Самі ж присутні кажуть, створити пункт вакцинації у бібліотеці потрібно було вже давно. Адже, якщо процес вакцинації масовий, то пунктів має бути куди більше.

Процес вакцинації у бібліотеці нічим не відрізняється від того, що роблять у лікарні чи території торгово-розважального центру. Перед тим, як зробити щеплення медики доносять до херсонців базові правила, яких варто дотримуватись вже після вакцинації.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *