Сильні духом! До херсонського благодійного забігу планують залучити всю Україну

Заряжайся спортом! Під таким драйвовим гаслом у Херсоні відбувся благодійний забіг «Сильні духом». Понад півтисячі херсонців зібралися в цей день на площі Свободи, аби стати частиною масштабного дійства Це перший такий спортивний захід у Херсоні на підтримку особливих дітей. Наша знімальна група зустрілася з організаторами та учасниками вже після забігу, аби почути емоції, результати та плани на майбутнє.

В основу благодійного забігу «Сильні духом» покладено традиції, яких щороку дотримуються під час проведення олімпійських днів як у Херсоні, та і різних містах України. Тож починався захід із передачі вогняного факелу.

Проведення заходу об`єднало навколо себе херсонців різних професій та сфер, серед яких працівники ГУ ДСНС, Патрульної та Національної поліції у Херсонській області. Пані Марина запевняє, за їх допомогою було створено цікаві локації.

Головним завданням стало подолання трьох різних дистанцій. За словами голова “Херсонського обласного відділення ГО “Національний олімпійський комітет України” Сергія Кірсанова, нормативи обиралися не навмання.

І хоча проведення заходу неодноразово відтерміновували, 342 особи виявили бажання подолати визначені дистанції і підтримати дітей з інвалідністю. Серед учасників і херсонський юнак Олексій Непотюк. Він не з чуток знає, наскільки важлива підтримка, адже має особливого брата. З нами ділиться, цей день запам`ятає назавжди.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *