У Херсоні благодійники вшанували пам`ять англійського філантропа Джона Говарда

Він жив для других та робив здоровими інших, тож не дивно, що сучасники прозвали його Говард-філантроп. Від дня смерті Джона Говарда минуло вже 232 роки та у Херсоні і досі пам`ятають, хто він такий і наскільки важливу роль відіграв для нашого міста.

Джон Говард з тих людей, які у великих статках вбачають не радість, а можливість допомогти іншим. Тож, отримавши спадок він взявся будувати лікарні, будинки престарілих та безкоштовно лікувати бідних. Саме у Херсоні британець досліджував причини епідемій, які спалахували серед солдатів та матросів місцевого гарнізону.

Видатний гуманіст помер на 65-році життя внаслідок надання допомоги хворій тифом жінці, від якої й заразився. Звертає увагу громадський діяч Устин Мальцев і на зовнішній вигляда пам`ятника Джону Говарду. За його словами, возвести монумент у формі сонячного годинника – заповітне бажання самого філантропа, яке архітекторам вдалось виконали.

Тож, вже традиційно наприкінці січня місцеві благодійники вшанували пам’ять відомого реформатора тюремної системи та дослідника масових інфекційних захворювань.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.