У Херсоні працює приймальня Різдвяного чарівника

Ялинки у яскравих вогнях, чарівна пошта та цілий візочок із солодощами. З нагоди зимових свят у Херсоні запрацювала Приймальня Різдвяного чарівника. Відкриття присвятили до Дня Святого Миколая, який відтепер відзначається в Україні 6-го грудня.

Приймальня Різдвяного чарівника. Фото: Альона Мовчан

Казкову атмосферу посеред прифронтового міста для херсонських дітей створили у співпраці команди Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша, Благодійного фонду «KRYLA» та ТОВ «Фестивальний Центр».

Олександра Книга, засновниця БФ «KRYLA»

«Ми вирішили не обмежуватися одним днем – вітати дітей цього року буде не Святий Миколай, а наш херсонський Різдвяний Чарівник! Наразі у місті залишається багато родин з малечою, які з різних для себе причин не можуть евакуюватися. Гадаю, нам вдалося по-справжньому здивувати дітей та додати яскравих фарб в їх повсякденне. Сьогодні ми бачили як сяяли дитячі очі та чули як вони сміялися. Це те дитинство, на яке вони заслуговують!», – розповідає засновниця БФ «KRYLA» Олександра Книга.

В свою чергу директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша Олександр Книга зазначає, дарувати дітям казку на зимові свята – незмінна й гарна херсонська традиція. Раніше резиденція діяла в Олешківському лісі на базі зеленого туризму «Чумацька криниця». Поки вона тимчасово окупована російськими військовими – локація змінилася на бомбосховище. Таким чином традицію не стали порушувати навіть минулого року.

Олександр Книга, директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша

«Як тільки Херсон було звільнено  – ми відразу відкрили приймальню Святого Миколая. Все було дуже спонтанно, але нам все одно вдалося привітати близько 1700 дітей за кілька днів роботи, – говорить Олександр Книга. – Цього ж року ми готували заздалегідь. До нашої ініціативи долучилося чимало благодійників, зокрема Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд «Dity.help», Благодійний фонд «Support Kherson» та ще багато небайдужих людей. Завдяки цьому святкова резиденція працюватиме не один день».

Приймальня Різдвяного чарівника. Фото: Альона Мовчан

Відмітимо, що для херсонців підготовлена яскрава програма. Спочатку гостей розважають цікавими завданнями аніматори та ведучі заходу, а вже потім вони потрапляють до приймальні Різдвяного чарівника. Він вітає малечу із прийдешніми святами та неодмінно вручає кожній дитині солодкий подарунок.

Різдвяний чарівник вітає кожного маленького відвідувача солодким подарунком

«Дуже круто, що у такий складний момент для Херсона ми маємо змогу створити таке святкове дійство. Це не просто подобається дітям, а допомагає їм відволіктися від того, що відбувається в нас за вікном. Ми танцюємо, співаємо, а ще пишемо листи до Різдвяного Чарівника про свої мрії. І сьогодні найпершим та найбажаним подарунком діти вписали нашу найскорішу ПЕРЕМОГУ!», – ділиться аніматор Олексій.

Таку думку підтверджує і херсонка Інна:

«На свято прийшла разом з дітьми і нам дуже сподобалося. Я дякую всім, хто причетний до організації цієї події. Бо дітям наразі дійсно важко, а тут вони змогли розслабитися, розкритися поспілкуватися з однолітками».

Приймальня Різдвяного чарівника. Фото: Альона Мовчан

Лише у день відкриття Приймальню Різдвяного чарівника відвідало 110 дітей різного віку. І кількість бажаючих вже розписана на наступні чотири дні, це майже 400 маленьких жителів Херсона. Та реєстрація на прийом до чарівника триває – для цього слідкуйте за новинами на соціальних сторінках БФ «KRYLA». Приймальня працюватиме протягом грудня.

Приймальня Різдвяного чарівника. Фото: Альона Мовчан

Автор: команда “Херсон плюс”

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *