У Херсоні відміна пільг, спецрейси для медиків, проте без надзвичайного стану

Пандемія коронавірусу шириться світом і Україна, на жаль, не стала винятком. На відміну від сусідніх областей, наразі на Херсонщині не зафіксовано жодного випадку зараження. Аби посилити протидії поширення інфекції Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко зібрав позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради.

Володимир Миколаєнко зазначає, досвід багатьох українських міст підтвердив ефективність скасування пільг на безкоштовний або пільговий проїзд у громадському транспорті на час карантину.

Крім того, в Херсоні вже організовано перевезення працівників медичних закладів до місць роботи і назад. Такий транспорт матиме спецзнак – червоний хрест на лобовому склі.

На час карантину допомогти медикам дістатися до роботи можуть і небайдужі водії. Зі свого боку медикам необхідно помічати себе жовтою пов’язкою на руці. Діятимуть спецрейси і для соціальних працівників та тих, хто працює у сфері забезпечення життєдіяльності міста. За словами Херсонського міського голови, вводити надзвичайний стан у місті поки не планується, але необхідні підготовчі роботи виконуються

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *