У Херсоні з`явилася перша маршрутка з відеокамерою та «розумним табло»

Камера відеоспостереження, «розумне табло» та навіть датчики підрахунку пасажиропотоку – у Херсоні поступово оновлюють громадський транспорт. Перше оснащення встановили у маршрутці №14, що курсує за маршрутом «ХБК-Таврійський». Директор ПП «Відеокомпроект» Петро Сологубов детально ознайомлює нас із кожним обладнанням.

Водій Андрій Федоров на оновленій маршрутці працює тиждень. За його словами, розцінює камеру відеоспостереження не як тотальний нагляд, а додаткову безпеку для пасажирів, тож дискомфорту не відчуває.

А ось що стосується «розумного табло», то цей екран називає справжнім must have для всіх пасажирів і тим більше гостей міста.

У транспорті проїхалися і ми, аби поспілкуватися з пасажирами. Люди діляться, зміни у маршрутці №14 помітили, тож задоволені, що громадський транспорт Херсона нарешті стає сучасним та комфортним.

Матеріал підготовлено в межах програми «Сильні медіа – сильне суспільство», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору авторів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.