У Херсоні заплановано провести поточний ремонт доріг на 45 вулицях та капітальний – на 19

Такі значні цифри в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашено озвучив під час прес-конференції на тему «Актуальний стан справ у дорожньо-транспортній сфері». Він наголошує, попри нестачу коштів в міському бюджеті робота з відновлення дорожнього покриття у Херсоні вже розпочата.

Загалом на сьогодні у Департаменті міського господарства заплановано провести поточний ремонт на 45 вулицях. Частина з них вже пройшла стадії дефектування, торгів та укладання відповідних договорів. Крім того ще близько 15 об’єктів було визначено фахівцями для капітального ремонту.

Головними критеріями для першочергового ремонту стало приналежність дороги до так званої «точки росту», а також рівня навантаження громадського та приватного транспорту. До речі на ці умови зважали і при оновленні мережі руху автобусів і тролейбусів загального користування.

Пан Юрій наголошує, на меті презентувати остаточний варіант проекту з впорядкування та вдосконалення транспортної мережі Херсонської міської територіальної громади на кінець літа. Такий термін пояснюють необхідністю узгодити курсування рейсів з громадськістю

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *