Усі 86 бригад екстреної медичної допомоги на Херсонщині готові до боротьби з коронавірусом

Спеціальні костюми, респіратори та окуляри індивідуального захисту. Усе для безпечної роботи медичних працівників з ймовірними інфікованими на коронавірус. Херсонська область отримала другу партію гуманітарної допомоги з китайського міста Сямень.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв зазначив, Херсонщина стала однією з перших в Україні, яка отримала все необхідне для запобігання поширення вірусу. Оперативно доставити медичні засоби з Києва до Херсона вдалося завдяки співпраці представників влади та бізнеса в рамках роботи Єдиного антикризового штабу.

Наразі медичний вантаж знаходиться в Обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаренко, засоби захисту першочергово отримують 86 підрозділів  екстреної медичної допомоги та новостворена мобільна бригада.

Директор Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Бовкун пояснює, на меті – захистити лікарів, які першими контактують з ймовірними хворими

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *