В Херсоні відкрилося соціальне підприємництво для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Під бурхливі оплески у Херсоні відбулося офіційне відкриття соціального підприємства «ENJi – Light and shadow». Це перший бізнес-проект в Україні, що функціонуватиме з метою допомоги підопічним притулку для жінок постраждалих від домашнього насильства.

Студія візуального контенту забезпечуватиме широкий спектр підприємницьких послуг. Директор «ENJi – Light and shadow» Роман Ващенко детально розповідає про повний перелік.

Нагадаємо, напередодні відкриття 20 клієнток Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства пройшли експрес-курс навчання, яке вже дало свої позитивні результати. Сьогодні 5 дівчат готові впевнено працювати не лише в студії, а й за її межами. Власне для роботи організатори створили гідні умови: було придбано чимало професійної техніки, а для зручності саму ж студію дирекція вирішила розділити на 2 зони.

Зазначимо, до сьогодні постраждалі від домашнього насильства на Херсонщині могли розраховувати лише на тимчасове місце проживання та фахову допомогу, проте для жінок цього замало, наголошує начальниця Управління соціальної політики Херсонської міської ради Олена Рузгіс.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *