Вакцинація проти Covid-19! Понад 1000 херсонців отримали щеплення за вихідні

Понад 50 центрів масової вакцинації проти COVID-19 працювали цими вихідними у 15 областях України. У них щеплювались громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації в додатку чи через сайт “Дія”, або через контакт-центр МОЗ. Три таких центри цими вихідними працювали і в Херсоні.

За ці два дні у центрах масової вакцинації проти COVID-19 щеплення отримала 1 171 особа. Пункти працювали і працюватимуть у наступні вихідні з 10:00 до 17:00 години, здійснювали щеплення вакциною CoronaVac.Наразі відпрацьовується робота щодо відкриття ще чотирьох пунктів масової вакцинації у Генічеську, Бериславі, Скадовську та Новій Каховці, які будуть працювати у вихідні дні. Тож, в цілому на Херсонщині буде відкрито 7 центрів.

Нагадаємо, минулого тижня в область надійшло 16 тисяч доз вакцини AstraZeneca. Її використовуватимуть насамперед для вакцинації людей, які зробили вже перше щеплення та мають отримати другу дозу вакцини. Також на Херсонщині визначено 6 пунктів щеплень в амбулаторіях для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим. Першу дозу вакцини від COVID-19 отримало вже 4 особи в амбулаторіях Генічеська та Каланчака.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.