Вчилися сортувати та змагалися за екопризи! Херсонці долучилися до екологічної вечірки у Гідропарку

Твої дії важливі, тож збережи планету! Херсонські екоактивісти влаштували веселе та водночас пізнавальне екопаті на території Гідропарку. Вони не полишають надію зменшити кількість сміття на території міста. За словами керівниці відділу еколого-освітньої роботи Національного природнього парку «Нижньодніпровський» Тетяни Крючкової, цього разу увагу закцентували саме на річці Дніпро.

Ініціатива щодо проведення масштабного заходу належить 15-річній учасниці екошкільної команди ZeroWasteSchool: Херсон Вікторії Коваль. Дівчина ділиться, вона не може спокійно спостерігати, що відбувається з навколишнім середовищем.

Танці, декламування віршів – чого тільки не підготували для присутніх на пляжі. Та найбільше уваги приділили пізнавальним локаціям. «Парк не смітник» наочно показує херсонцям скільки років потрібно звичайному скляному стакану або підгузку на розкладання. А ось про можливості переробки сміття за всіма правилами херсонці дізнавалися, перебуваючи поблизу острова сортування.

Організатори вирішили не лише надавати нові знання, а й їх перевірити! Тож влаштували тестування. Керівниця екошкільної команди ZeroWasteSchool: Херсон Ольга Демченко детально розповідає про план дій.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *