«Відродимо Берислав разом!» підсумки проєкту за півроку

Розвінчання міфів навколо сортувальної лінії, активна робота з молоддю, просування реформ та лобіювання інтересів жителів громади! Проєкт «Відродимо Берислав разом!» став початком великих змін для невеличкого містечка Берислав, що на Херсонщині. За шість місяців представники проєкту разом із владою та громадою провели роботу, яка змусила поглянути на місто з населенням у 13 тисяч зовсім по-іншому. Та чи все вдалось – дізнаємося на фінальній зустрічі.

Чи не найголовнішим досягненням у Бериславі за цей час вважається будівництво першої на Херсонщині сортувальної лінії. Саме відкриття цього об`єкту дозволить місцевим жителям забути про несанкціоновані сміттєзвалища та привчить до роздільного збору відходів. А у майбутньому ще й заробляти кошти.

І якщо із будівництвом сортувальної лінії та рекультивацією старого сміттєзвалища питання вирішено, то ось з реконструкцією очисних споруд виявилось складніше. Попри те, що реалізація проєкту вартує близько 70 мільйонів гривень, чекати у Бериславі більше не можуть. Адже на позови Державної екологічної інспекції Південного округу вже є судове рішення, згідно якого населення може залишитись без водопостачання.

У свою чергу житель Берислава Станіслав Заруденець обурений тим, що за 20 років на штрафи та постійне оновлення проєктів витратили чимало коштів, які можна було б направити на реалізацію самого об’єкту. Свою думку пояснює так.

Не менш турбуються про майбутнє свого міста й учні та студенти. Після зустрічі у Бериславському фаховому педагогічному коледжі імені Беньковського вони підхопили ідею «Відродимо Берислав разом!» і вже готові працювати спільно із владою. Тож у міськраді підготували документи про створення першої Молодіжної ради.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.