Віталія Тетерю знайдено! Батьки дякують правоохоронцям та ЗМІ за допомогу

«Дякуємо Вам! Ми його знайшли», – таке повідомлення з подякою надійшло сьогодні до редакції телеканалу «Херсон плюс» після публікації інформації щодо зникнення 32-річного жителя Херсонщини Віталія Тетері.

Нагадаємо, батьки переймалися за сина, адже майже місяць Віталій не виходив на зв`язок та не з`являвся вдома. Тож з проханнями – опублікувати інформацію про зникнення зверталися як до правоохоронців, так і до представників ЗМІ.

З моменту поширення нами інформації про розшук чоловіка і до визначення його місця знаходження пройшло менше доби. За інформацією відділу комунікації ГУ Нацполіції в Херсонській області, Віталія Тетерю було випадково помічено під час відпрацювання території Житлоселища.

«Співробітник карного розшуку Корабельного відділу Національної поліції під час відпрацювання території Житлоселища, а саме вулиці Комкова, побачив знайоме обличчя. Правоохоронець звірив прикмети чоловіка зі вказаними в орієнтуванні.  Після чого інформація про місце знаходження Віталія була передана до відділу поліції, а також зателефонували батькам»,- розповів заступник начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції в Херсонській області Віталій Байдаров.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.