Волонтер за покликом душі!

«Добрий день! Мене звати Сергій. Хочу допомогти! Маю транспорт і бажання!»

З цього смс повідомлення і розпочалася тісна співпраця волонтерської команди херсонських журналістів та Сергія Нельги, жителя селища Комишани.

Сергій за освітою газівник, а за покликом душі волонтер!

З 2014 року я відчув внутрішню потребу допомагати людям. Я не взяв в руки зброю і не пішов воювати на Схід України, а вирішив залишитися на Херсонщині. Пригадав все, що вмію, а навичок маю чимало, – розповідає Сергій Нельга. – Тривалий час був слюсарем,  сантехніком іноді електриком у херсонському Будинку малютки. Абсолютно безкоштовно ремонтував, чинив, лагодив. Одним словом допомагав як міг».

До волонтерської команди херсонських журналістів Сергій Нельга приєднався вже під час деокупації правобережжя Херсонщини. Тривалий час спостерігав за роботою команди, а потім вирішив стати її частиною!

Я написав особисто Ірині, координатору, написав, що маю машину, є паливо. Та головне є шалене бажання допомагати! Моє рішення підтримали двоє моїх дорослих синів та дружина».

Мати сміливого водія та ще й майстра на всі руки для будь якої команди – це знахідка!

До нас приєднуються люди, наша команда стає більшою, міцнішою та оперативнішою! Разом ми дійсно Сильні 💪, – емоційно розповідає Ірина Мєзєнцева керівник проєкту «Підтримка деокупованих сіл Херсонщини». – До речі дружина Сергія також запропонувала свою допомогу. Фасує продукти харчування та допомогає розвантажувати машини. Відтепер подружжя Нельги частина нашої команди!»

«Підтримка деокупованих сіл Херсонщини» – проєкт ГО «Спілка журналістів «Альтернатива», що реалізується в межах програми «Шелтер», що впроваджується Фонд Східна Європа, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії через Посольство Королівства Данія в Україні Embassy of Denmark in Ukraine.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *