Волонтерська допомога із рук в руки

Жителі легендарного селища під Херсоном впевнені, що Україна про них не забула, й раді променям гуманітарній солідарності, що надходять з усього світу

Це селище у передмісті Херсона ще весною стало символом нескореності та перших влучних дій української армії. На честь нього складають вірші, співають пісні, малюють мурали, роблять наліпки та принти на футболки. Навіть вигадали нові продуктові бренди.

Ось тільки жителям самого селища від такої слави стало виживати ще складніше – щоденні обстріли, безліч зруйнованих будівель,  в селі практично не залишилося жодного приватного будинку з цілим дахом.

А ще представники окупаційної влади слідкувала аби в село не потрапляла гуманітарна допомога від українських волонтерів, нав’язували думку, що росія тут назавжди, мовляв, від України ви більше й шматка хліба не дочекаєтеся, – розповідає голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива» Володимир Косюк.

Тому яке здивування та сльози радості наші волонтери побачили в очах місцевих жителів, коли привезли їм продуктові набори, а в них виключно українські продукти від наших херсонських виробників – і олія, і цукор, і рис, і борошно, – розповідає керівник проєкту «Допомога селам на лінії фронту» Ірина Мєзєнцева. – А ще смаколики для дітей.

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *