З Херсона полетів новий рейс на Анталію з новим авіаперевізником Bees Airlines

Після затяжного карантину аеропорт «Херсон» продовжує відновлювати свої потужності – відбулося відкриття нового авіарейсу “Анталія – Херсон – Анталія”. І перевізником нового чартерного рейсу виступає нова українська авіакомпанія Bees Airlines.

Традиційно перший літак зустрічали водяною аркою, а також розрізали червону стрічку. Наразі авіаперевізник здійснює рейси на 15 регулярних і 17 чартерних напрямках. Представник Bees Airlines Олександр Джиджора ділиться, для відкриття нового сполучення нашу Херсонщину обрали не випадково.

Про те, що скучили за відпочинком підтверджують і херсонці. Люди не приховують, вже втомилися від обмежень, тож як тільки дізналися про відкриття нового рейсу, вирішили скористатися можливістю поніжитися на сонячному узбережжі Туреччини.

Авіарейс за маршрутом “Анталія – Херсон – Анталія”, буде здійснюватись двічі на тиждень: щовівторка та щоп`ятниці. Переліт триватиме близько двох годин. Натомість на досягнутому зупинятися не планують, додає директор аеропорту «Херсон» Віталій Кучерук.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *