З можливостями, які надає Український культурний фонд, ознайомились у Херсоні

Як розробити успішний грантовий проект, подати його на фінансування і отримати кошти на реалізацію – корисними навичками та порадами в регіонах ділиться Український культурний фонд. Його представники вирушили в інформаційний тур містами України, аби розказати якомога більшій аудиторії про конкурсні програми та підтримку мистецьких проектів у 2020-му році. Днями команда Фонду завітала і у Херсон.

Слухали про можливості, які надає УКФ, представники навчальних закладів, музеїв, бібліотек, центрів народної творчості, громадських організацій.

У 2019 році УКФ отримав понад 2000 заявок з усіх областей України. З них було підтримано 432 проекти на пів мільярда гривень. Херсонщині за сприяння Українського культурного фонду вдалось реалізувати 6 мистецьких задумів. Зокрема, бібліотечний проект – літературний тур «Книгомандри», спрямований на промоцію української книги

«Культурний променад» – спільний проект телеканалів «Херсон плюс» та «Сфери ТВ» з Рівного. За 8 телевізійних програм нам вдалось показати якою багатою є історична спадщина України. Героями нашого медіапродукту та гостями студії були представники влади, сучасні художники, митці, архітектори, краєзнавці

Окремо представниця Українського культурного фонду Анастасія Кавунник зупинилась на ключових змінах. Оновлено та збільшено кількість конкурсних програм.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.