Затоплення квартир через протікаючий дах.Мешканці багатоповерхівки в центрі Херсона шукають допомоги

«Черпаю воду з підлоги, бо дах багатоквартирного будинку протікає. У центрі Херсона, на проспекті Ушакова. А керуюча компанія на звернення рекомендує почекати 30 днів»

Таке повідомлення нашому телеканалу написала херсонка Любов Іващенко, яка проживає на останньому поверсі багатоквартирного будинку в центрі міста, що розташований по проспекту Ушакова, 83. З початком весняних дощів стеля в її квартирі вкрилася пухирями та осипається. І усе це через дах, що протікає.

Зі своєю проблемою Любов Іващенко лишилася наодинці, бо ТОВ «КП «Центр», яке обслуговує будинок відмовилося реагувати терміново. Це дивує жінку, адже вона вчасно сплачує всі платежі за квартиру керуючій компанії.

Любов Іващенко додає, аналогічна ситуація вже була 9 років тому. Попередні власники були вимушені робити ремонт даху за власні кошти. Так як боялися, що затоплять квартири на нижчих поверхах.

А це вже сусідня квартира, тут ситуація ще гірша. На стелі та стінах кожної кімнати сліди від підтікань, а на вікнах стоять відра. Власниця помешкання 75-річна пенсіонерка Любов Немченко не стримує сліз.

Трохи заспокоївшись, жінка показує нашій знімальній групі чималу кількість документів та архів фотографій, на яких зображено наслідки протікаючого даху. Як з’ясувалося, це вже 6 затоплення і кожного разу косметичний ремонт у квартирі робиться за власні кошти

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *