«Жінки в політиці – зміни в країні»: перші підсумки проекту

Вони розумні, гарні та активні. Кожна з цих 25-ти жінок наважилася кардинально змінити своє життя та увійти у політичну сферу країни. Аби довести, що їм є місце на традиційно «чоловічій» території – вони стали учасницями проекту Фонду громади міста Херсон «Захист» «Жінки в політиці – зміни в країні». Сьогодні майбутні кандидатки зібралися вперше після три-місячного дистанційного навчання.

Керівник проекту Лариса Польська ділиться, другий три-денний навчальний модуль на відміну від першого матиме більше практичних аспектів. На меті – навчити учасниць розставляти правильні акценти при роботі з громадою та пояснити всі тонкощі нового виборчого процесу.

Подвійна дискримінація, традиційний поділ на hard і soft політику та «скляна стеля». І це ще не всі проблеми, які наразі стоять на шляху до гендерного балансу в українській політиці. Учасниці проекту не приховують за три місяці роботи з громадськістю чи не найбільше часу доводиться витрачати саме на руйнування упереджених стереотипів щодо жінок у політиці. Та чи не налякало це їх?

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *