Журналісти-волонтери: розповідаємо та допомагаємо

Спілка журналістів “АльтернативА” розпочинає новий проєкт «Журналісти-волонтери: розповідаємо та допомагаємо» (Volunteer journalists: we tell and help).

Волонтерська команда херсонських журналістів з березня 2022 року надала пряму гуманітарну допомогу більше 25 тисячам жителям Херсонщини. Продуктові набори, засоби особистої гігієни та побутової хімії, дитяче харчування та засобі гігієни для немовлят, ліки ми передавали з рук в руки херсонцям та жителям передмість, організовували доставку гуманітарних вантажів до громад на лінії фронту, а зараз допомагаємо деокупованим селам правобережжя.

Цього року світ побачив кілька наших журналістських проєктів: «Вижити в окупації», «Голос окупованого Херсона», «Дніпровські плавні в окупації» – це десятки реальних історій херсонців, які жили й боролись в окупації, вирвалися з полону росіян й продовжують допомагати рідному місту.

Нашу журналістську та волонтерську діяльність підтримують міжнародні партнери. Тож у найближчий час – ще більше журналістських матеріалів та акцій гуманітарної допомоги від волонтерської команди херсонських журналістів.

———————————————

Цей проєкт створено Спілка журналістів “АльтернативА” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії Foreign, Commonwealth & Development Office. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст посту не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert, Optima Group та Crown Agents in Ukraine.

Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна знайти на https://www.facebook.com/UASupportCSO

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *