В Херсоні поговорили про реформу вищої освіти з заступником міністра Єгором Стадним

Освітня реформа «таки дібралася» і до ВУЗів. З 1 січня в Україні розпочалася масштабна реформа вищої освіти. Як зміни вплинуть на статус університетів та чи «до смаку» прийдуться нововведення викладачам, студентам і майбутнім абітурієнтам? Про новації за європейською моделлю та відмову від застарілих підходів з перших вуст говорили у стінах Херсонського державного університету, саме тут зустрічали першого заступника Міністра освіти і науки України Єгора Стадного.

Отже відтепер за словами Єгора Стадного Міністерство освіти і науки України передусім цікавить допомога сильним та успішним навчальним закладам. Для цього буде існувати 7 критеріїв, які умовно діляться на показники якості та політичності. Поміж них – статус навчального закладу у міжнародному рейтингу, кількість працевлаштованих випускників та результати наукової роботи.

Однак такі зміни одразу викликали чимало хвилювань поміж викладачів. На суперечливе нововведення відреагували і студентів ХДУ. Вони наголосили, що відповідно до нової моделі розподілу коштів їх навчальний заклад цьогоріч отримав на 4,5 мільйони гривен менше ніж торік

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.