«Я хочу бути у безпеці на велосипеді!»: херсонські активісти влаштували флешмоб біля міськради

Вони протестують – гучно. Усе – аби привернути увагу влади до відсутності належних умов для пересування велосипедистів у місті. Херсонські активісти влаштували звуковий флешмоб «Я хочу бути у безпеці на велосипеді!».

Організатор акції Дмитро Карлюка зазначає, на сьогодні херсонська велоспільнота нараховує декілька сотень людей. Це професійні спортсмени, любителі та навіть діти. І всі вони прагнуть безпечно та комфортно пересуватися рідним містом.

Підтримати флешмоб у свою обідню перерву приїхав і херсонець Віталій Таточенко, який вже 10 років професійно займається велоспортом. Тож тренуючись щодня проїжджає близько 30 км. Не приховує, найбільша проблема нашого міста – погані дороги.

А ось Олена Гнітецька нашій знімальній групі підкреслює, велосипедисти такі ж самі учасники дорожнього руху як і автомобілісти. Однак в нашому місті відсутні елементарні речі. Зокрема, розмітка на дорозі та спеціальні світлофори для надання переваги їм у русі.

За словами Дмитра Карлюки наразі в Херсоні не має жодної велодоріжки. Єдине, що створено – спеціальні парковки. Але й ті за рахунок грантових коштів чи місцевого бізнесу. Натомість розроблена програма протягом кількох років може змінити все у комплексі

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *