10 громад Херсонщини отримали комфортабельні шкільні автобуси

Комфортабельні та із сучасним обладнанням! Саме такі шкільні автобуси до 1 вересня отримали 10 громад Херсонщини. Попри негоду урочисте вручення ключів за участі представників влади та територіальних громад провели на площі Свободи.

До 10-ки щасливих власників новеньких автобусів потрапили: Верхньорогачицька, Генічеська, Голопристанська, Каховська, Милівська, Нижньосірогозька, Рубанівська, Скадовська, Станіславська та Тягинська громади. Чому саме вони отримали транспорт для перевезення дітей голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир пояснює так.

Придбання нових шкільних автобусів – вкрай важливо для громад Херсонщини. Це дозволить учням з малих сіл без зайвих труднощів діставатися навчальних закладів.

Автобуси – є транспортом нового зразку, ділиться голова Станіславської об`єднаної територіальної громади Іван Самойленко. Нам детально розповідає про його переваги.

Не менш привабливий та сучасний автобус і зсередини. Задля безпеки юних пасажирів кожне сидіння обладнане спеціальним паском, а в салоні є кнопки виклику водія та вогнегасники. За словами водія шкільного автобусу Віктора Ковальова, поїздки точно будуть комфортними.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *