101 На Сторожі Безпеки. Березень 2020

Таке лихо як пожежі постійно нагадують про себе мешканцям області. Щодобово на їх ліквідацію оперативно виїжджають пожежно-рятувальні підрозділи.
Практично щодоби пожежно-рятувальні підрозділи Служби «101» залучаються до гасіння пожеж в екосистемах. Горять сухостої, очерет, вже почалися займання і у лісових масивах. Слід зазначити, що у плавнях осередки пожеж виникають у різних місцях майже одночасно, тож є підстави вважати, що однією з причин таких пожеж є підпали. Рятувальники закликають жителів області не провокувати пожежі в екосистемах, берегти рослинний та тваринний світ від знищення вогнем.
До херсонських вогнеборців надійшло повідомлення про загорання покрівлі складського приміщення в с. Антонівка по вул. Кримській. За вказаною адресою були спрямовані розрахунки Дніпровського та Суворовського міських підрозділів. Пожежу вдалось ліквідувати на площі 100 кв. м. Можливі дві причини її виникнення – коротке замикання або ж підпал.
На 225-му кілометрі траси М-17 під час руху сталась пожежа вантажного автомобіля МАN. Рятувальники, які прибули до місця події, пожежу ліквідували. Встановлено, що вантажівка рухалась транзитом через Херсонську область. Під час виникнення займання в автомобілі знаходилась порожня пластикова тара для питної води, по якій вогонь досить швидко поширився.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *