Готуємось до Великодня: Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує на виставку

Писанки, ляльки-мотанки і вишивані рушники. Вже традиційно, напередодні Великодня, у Світлиці Херсонського обласного Центру народної творчості проходить масштабна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Дату для відкриття цьогоріч обрали не випадково.

Експозиція вражає своєю різноманітністю та колоритом. Адже у двох залах представлено роботи 247 майстрів з 27 громад нашого регіону. Організатори заходу зазначають, намагалися продемонструвати як старовинні напрямки мистецтва, так і сучасні, які продовжують традиції культури українського народу.

Майстриня з села Щасливцеве Ганна Щичко сьогодні представляє цілу колекцію писанок. Цим напрямком мистецтва захопилося усього чотири роки тому, коли місцева влада запропонувала їй розробити дизайн скульптури у вигляді писанки до Великодня.

Пані Ганна не приховує, легко не було. Адже відшукати знавців цієї справи або навчаючих відео-уроків досить складно. Нині ж в своєму арсеналі має понад сотню писанок, виконаних у різних техніках

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *