Безпека дітей понад усе! Рятувальники Херсона перевіряють школи на дотримання протипожежних норм

На Херсонщині стартувала масштабна, позапланова перевірка навчальних закладів на предмет виконання вимог пожежної безпеки. Команда працівників ГУ ДСНС завітає до кожної школи, аби дізнатися чи готові вони до безпечного навчального року. Першими продемонстрували свою готовність Херсонська гімназія №6.

Вже на вході помічаємо наявність чіткого плану евакуації у разі виникнення пожежі, задимлення, мінування, який розроблений індивідуально для закладу. Директорка гімназії №6 Світлана Корж запевняє, навіть під час тренувальних заходів діють виключно за схемою.

І хоча надзвичайних ситуацій у навчальному закладі не виникало, керівництво спільно з рятувальниками систематично проводять необхідну роботу. Аби переконати у цьому всіх присутніх пані Світлана влаштовує екскурсію по закладу.

Не обійшлося і без перевірки відповідних актів та документів, згідно яких у навчальному закладі наявні три аварійні виходи, встановлено 8 пожежних кранів та 27 вогнегасників. Усі вони справні і готові до надзвичайної ситуації.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.