Бійці ГО “Щит Херсона” доставлять на передову швидку та автокрани

Ось ці три, на перший погляд новенькі автокрани, тепер разом з військовими будуть нести службу на сході країни. А ще пару місяців тому вони мали ось такий розукомплектований і зовсім неробочий стан. Протягом багатьох років ці машини пилились без діла на складах українських військових частин, тепер працівники херсонського підприємства «Стріла» дали їм нове життя.Півтора місяці плідної роботи ремонтної бригади і машина готова до експлуатації.
Директор будівельної компанії «Будмеханізація» Юрій Одарченко, на власні очі побачив можливості відремонтованих автокранів, роботою працівників підпорядкованого йому підприємства, задоволений.Переконаний,Ці машини будуть гарними помічниками на передовій, завдяки ним можна і автомобіль полагодити і споруду відновити.
Разом з автокранами до зони антитерористичної операції за проханням Центру АТО вирушила й машина швидкої допомоги, екіпаж,якої складають бійці громадської організації «Щит Херсона». Вона призначена для надання фельдшерської допомоги бійцям на передовій та перевезення поранених до медичних установ.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *