Більше 53 млн грн Херсонська міська рада виділила на боротьбу з коронавірусом

Незаплановані зміни у Херсонському міському бюджеті на 2020. Усе через загрозу поширення коронавірусу. Аби запобігти необґрунтованим дискусіям та зайвій паніці, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, ще до початку позачергових  засіданнях  виконкому та сесії Херсонської міськради, пояснив журналістам під час брифінгу як відбуватиметься перерозподіл бюджетних коштів.

Очільник міста наголосив, вивільнені кошти будуть рівномірно поділені між усіма медичними закладами та будуть спрямовані виключно на боротьбу з коронавірусом. Контролювати прозорість закупівлі для лікарень буде спеціально створена робоча група.

Нові фінансові можливості з’явилися за рахунок перерозподілу видатків між Управліннями та Департаментами міської ради. Зокрема, зменшили витрати для сфер освіти, культури, соцполітики, капітального будівництва, транспортної та дорожньої інфраструктури, а також житлово-комунального господарства. Загалом ця сума склала понад 53 мільйони гривень.

Та якщо відповідне рішення про перерозподіл бюджетних коштів члени виконкому підтримали одноголосно, то на сесії міської ради розгорнулися неабиякі словесні баталії

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.