Долучайтесь до прем’єри! Херсонський театр разом з містянами збирає реквізит для вистави

Металеві ложки, виделки, ножі… Відтепер ці столові прибори для Херсонського облмуздрам театру ім. Миколи Куліша є справжнім скарбом. З проханням допомогти зі збором творча група навіть звернулася до містян.

Стільки столових приборів театру знадобилося для майбутньої вистави «Вічність і ще один день» за п’єсою сербського письменника Милорада Павича. Як саме будуть використовувати реквізит?, – подробиці нашій знімальній групі ексклюзивно розкриває директор театру Олександр Книга. Загалом для оформлення художникам-декораторам необхідно понад 1000 ложок, виделок та ножів. Та і це ще не все.

Олександр Книга наголошує, незвичний реквізит лише підкреслює своєрідність обраного жанру вистави. Майбутню п’єсу навіть зрівнюють з ресторанним меню. Адже кожен глядач самостійно обиратиме як відбуватиметься сюжетна лінія та чим закінчиться любовна історія.

Прем’єра імерсійної вистави «Вічність і ще один день» запланована на кінець червня – початок вересня. Самі ж металеві предмети можна принести до театру протягом травня-серпня. На знак подяки ви отримуєте два квитки на музичну комедію «Місто щасливих людей»

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *