Доступне інклюзивне середовище: в Гончарівці стартував проект «Тиждень креативної терапії»

Зняття психологічних бар’єрів, подолання негативних емоцій та соціальна адаптація і усе за допомогою творчості. В Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара вже втретє стартував проект «Тиждень креативної терапії «У гармонії з собою». Захід розпочався із традиційного засідання круглого столу.

Проект «Тиждень креативної терапії» був впроваджений керівництвом Гончарівки в 2019 році. Ідея – створити для людей з особливими потребами доступне мистецьке середовище. Та ще й з напрямком корекційної педагогіки. Організатори проекту зазначають, з кожним роком програма поповнюється новими яскравими заходами. Зокрема цьогоріч один з майстер-класів відбудеться поза стінами бібліотеки – на іподромі. Крім того вперше у рамках Тижня креативної терапії відкрилися одразу дві виставки.

Зазначимо, що унікальність проекту в тому, що він об’єднує лише практикуючих спеціалістів. Серед них херсонка Світлана Кандала, вона втратила зір у 16 років. Однак це не стало на заваді. Нині вона не лише відома майстриня, але й автор власного курсу з бісеротерапії для дітей з вадами зору.

Своїм досвідом роботи з особливими дітками сьогодні ділиться і власниця Кіміко Такари Марина Рудакова, яка три роки тому ініціювала у нашому місті проект з каністерапії «Читаймо разом з Кіміко»

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *