Ефективна співпраця ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» та Чаплинської ОТГ: результати – у Першокостянтинівці

Нові робочі місця, зріст економічних показників та ремонт інфраструктурних об’єктів На Херсонщині вже кілька років підприємство з виробництва альтернативної вітроенергетики ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» є яскравим прикладом соціально відповідального бізнесу. Про результати співпраці компанії та громади у Присиваській ОТГ ми вже розповідали. Нині ж наша знімальна група вирушила до Чаплинської ОТГ, в село Першокостянтинівка.

Генеральний директор ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» Андрій Немченко наголошує, з місцевою громадою ефективно взаємодіють з перших днів будівництва вітрових електростанції. Зокрема, для цього підприємство заснувало спеціальну грантову програму.

Лише за останні 3 роки у рамках даної програми було надано понад 2 мільйони гривень фінансової підтримки. Першим проектом, який реалізували став ремонт покрівлі адміністративної будівлі, – зазначає староста села Першокостянтинівка В’ячеслав Гелиш.

Староста села додає, протікаючий роками дах призвів до чималих проблем у будівлі. Тож наступний грант у 100 тисяч гривень пішов на заміну електропроводки, фасадних вікон та дверей. Та найбільше була підтоплена бібліотека на другому поверсі.

Нестача коштів на відновлення покрівлі торкнулася і місцевого будинку культури. Ситуація була критичною, тож потребувала негайного вирішення. Тому даний проект був втілений позапланово, у найкоротші терміни

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *