GOGOLFEST у Херсоні: анонсуємо усі події фестивалю

Театральна, музична, освітня та візуальна програми, які адаптовані під локальну специфіку. З 3 вересня у Херсоні стартує Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва GOGOLFEST. Масштабна культурна подія відбудеться у нашому регіоні вже вдруге та включатиме безліч унікальний подій.

Також протягом всіх днів фестивалю проходитиме освітня програма «Гімназія». Під час якої можна буде відвідати інтерактивні екскурсії у середмісті, кінопокази, поетичні читання та лекції спікерів зі всієї України.

Організація фестивалю не обійшлася і без підтримки обласної та міської влади. Вони наголошують, події такого рівня не лише розкривають культурний потенціал Херсонщини, але й допомагають яскраво презентувати наш регіон як туристично привабливий.

Не обійдеться цього року і без перфомансів. Серед них спеціальна подія «…30 із 40…», яка відбуватиметься усього один раз просто неба на природному майданчику –  посеред пісків Олешківської пустелі. До того ж яскраве дійство реалізується GOGOLFEST-ом у співпраці з Міжнародним театральним фестивалем «Мельпомена Таврії»

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *