Голос окупованого Херсона лунає на весь світ

Спецпроєкт «Голос окупованого Херсона» не завершився – він триває!

Ми не отримали жодної відмови! Усі люди, до яких ми зверталися з проханням розповісти свою історію, що пов’язана із війною та окупацією нашого міста, погодилися стати героями спецпроєкту «Голос окупованого Херсона», – розповідає головний редактор телеканалу «Херсон плюс» Ірина Мєзєнцева. – Адже всі херсонці, й ті хто залишився в окупації, і ті, кому вдалося вирватися з російської «клітки», добре розуміють – про Херсон і про долю херсонців неможна забувати. Ні в Україні, ні за кордоном!».

За словами Володимира Косюка, директора телеканалу, історії членів команди «Херсон плюс», які всі абсолютно пережили окупацію (дехто виїхав, а дехто і зараз залишається в Херсоні), також є унікальними:

Не просто було зберегти редакцію, не просто було залишитися без офісу, без телевізійної апаратури, обладнання (окупанти відібрали два повних репортерських комплекти апаратури й розбили одну відеокамеру), постійні перебої зі зв’язком та інтернетом. Але всі ми перебудувалися, навчилися більш якісно та ефективно працювати дистанційно. І головне – не змінили свою проукраїнську позицію, не пішли на жодну співпрацю з окупантами. Впевнений, у нас ще буде час і можливість розповісти історію кожного члена команди, які своєю журналістською роботою наближають перемогу України».

На сьогодні в мультимедійному спецпроєкті «Голос окупованого Херсона» – 15 унікальних історій наших земляків, які розповідають всьому світу про життя в окупації, про нескорений південь України, про повсякденну боротьбу та виживання. Та ми не закриваємо наш проєкт, писатимемо про рідне місто та херсонців і далі, бо окупований Херсон має звучати на весь голос!

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *