Головне завдання для волонтерів: усім разом згуртуватися та пережити зиму

Не зважаючи на ажіотаж і проблеми з постачанням продуктів харчування, волонтерська команда херсонських медійників продовжує допомагати жителям сіл на лінії фронту.

Цього тижня Херсон відчув подих холодної та голодної зими, яка вже не за горами.

Окупанти з Херсона евакуювали не лише свої сім’ї, колаборантів, організаторів псевдореферендуму, пропагандистів. Разом із зрадниками, які отримали російські паспорти, з міста зникли й продукти харчування, – занепокоєний голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива» Володимир Косюк. – Рашисти позачиняли «свої» супермаркети, які вони до того «віджали» у справжніх господарів. У небагатьох магазинах, які залишилися, на гуртових базах люди скупляють все! Як і в лютому березні, в Херсоні вже в дефіциті цукор, борошно, гречка…

Люди намагаються зробити запаси на зиму. Скуповують крупи, макарони, будь-які консерви. У таких умовах постачання продуктів харчування у села стає ще складнішим.

Цього тижня наша команда доставила продуктові набори у селище Наддніпрянське, – розповідає головний координатор волонтерської команди Ірина Мєзєнцева. –  Люди не скупилися на слова вдячності. В такий складний час добрі справи ще більше цінуються! Наш проєкт «Допомога селам на лінії фронту» спрямований на допомогу як херсонським селам, так і нашим сусідам – жителям Снігурівської громади, що на Миколаївщині. Ми в квітні врятували села Станіславської громади від голоду, сподіваюся що всі разом згуртуємося й зробимо все, аби пережити зиму. Говорять, вона буде найскладнішою в історії України.

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *