Нежить, кашель та головний біль! Вже традиційно осінньо-зимовий період супроводжується чималим зростанням пацієнтів із ГРВІ. За словами лікаря-терапевта поліклініки №2 Херсонської міської клінічної лікарні імені Карабелеша Валентина Тріщановича, вони відчули загострення респіраторних хвороб, тож діють за відпрацьованою схемою і починають з ПЛР-тестування на Covid-19.
Аби осінньо-зимовий період обійшовся без небажаних хвороб, лікарі закликають вакцинуватись. До того ж, зробивши одне щеплення, ви захищаєте свій організм від вірусів на цілий рік. Валентин Тріщанович детально розповідає про можливості отримання щеплення.
Вакцинація чи народна медицина – а яким методам захисту та лікування надають перевагу херсонці? Чи звертаються вони при першій же можливості до медиків? Відповіді на ці питання наша знімальна група дізнавалась у пересічних містян.
Як бачимо, більша частина опитаних нами містян все ж надають перевагу народній медицині, тож замість пігулок та щеплень обирають ягідні напої та фрукти. У такому разі пан Валентин радить всім херсонцям ще дотримуватись базових правил, які вбережуть вас від лікарень та хвороб.










