Яскраві картини Армена Казаряна прикрашатимуть Херсонську обласну бібліотеку ім. О. Гончара

Херсонський художник Армен Казарян розповідає нашій знімальній групі про улюблену справу свого життя – написання картин. Армен Казарян почав малювати у дитинстві. У 15-16 років остаточно вирішив стати художником. Від сьогодні 5 його робіт прикрашатимуть не лише стіни власної оселі, а й Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

Представлені картини Армена Казаряна були викуплені з особистої колекції учасниками проекту «Акселератор молодіжних ініціатив» за кошти, які вдалося зібрати на аукціоні. Голова правління громадської організації «Глобальний погляд» Людмила Абсава розповідає про знайомство учасників проекту з художником та обрання мини картин.

За словами директорки бібліотеки Надії Коротун , їх заклад – пізнавальний і розважальний майданчик для всіх херсонців та гостей міста без виключення. Тож, картини передані в дар зможуть побачити якомога більше людей.

Армен Казарян – відомий херсонський художник, який попри свою хворобу міопатію та вади опорно-рухової системи створює неймовірні шедеври мистецтва. Кожна його робота – гра яскравих фарб у поєднанні з ніжністю. Хлопець ділиться, під час написання покладається виключно на внутрішній стан.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *