«Йшов до цієї миті з 4-х років»: херсонець Назарій Бузак став чемпіоном з футзалу у складі команди «Ураган»

Херсонські спортсмени продовжують підкорювати всеукраїнські арени. Вони змушені змінювати команди, підлаштовуватися під нові умови та правила. Та, попри це, не відмовляються від своєї мети та бажань.

Це на власному прикладі доводить 15-річний херсонець Назарій Бузак. Днями хлопець взяв участь у четвертому Чемпіонаті України з футзалу. Він грав за нову для себе команду – НФК «Ураган» U-15 з Івано-Франківська. В результаті команда НФК «Ураган» − Чемпіони України з футзалу у віковій категорії U-15.

Назарій Бузак після спортивних змагань

«Херсон плюс» поспілкувалися з родиною чемпіона і дізналися про спортивне життя нашого земляка з перших вуст.

Жоден день не обходився без м’яча!

Футболом Назарій Бузак цікавиться ще з дитинства. Вже у три роки батьки зрозуміли: мають вдома майбутнього футболіста-чемпіона. Коли в Херсоні відкрили секцію для дітей шести років, то родина Бузаків повела молодшого сина на пробні тренування.

«Ми прийшли на тренування і Назарію було лише чотири роки. Але він виконав всі прохання тренера і його запросили на наступні заняття. Починалася його футбольна історія з Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Освіта», – розповідає батько Тарас Бузак. – Першим тренером сина був Олександр Любинський, а згодом – Олександр Петров, який займався з ним до початку повномасштабного вторгнення».

З перших днів повномасштабного вторгнення родина Бузаків була змушена виїхати з Херсона, адже розуміли: син потребує систематичних тренувань, розвитку та навчання. Для прихистку обрали місто Івано-Франківськ. Зі слів батька, Назарій переймався – чи вдасться доєднатися до іншої команди, чи приймуть його.

«Ми з сином звернулися до футбольної академії в Івано-Франківську, розповіли, що він систематично займається вже понад 10 років, брав участь у турнірах. Нас послухали і прийняли Назарія до академії, – каже пан Тарас. – Та згодом син вирішив перейти з великого футболу до футзалу і обрав саме Народний футбольний клуб «Ураган». Ми вдячні команді, тренеру, що вони прийняли нашого сина, що дали можливість проявити себе, показати свої вміння. Задоволені, що Назарій має змогу й надалі розвиватися в спорті».

Вже чемпіони!

Тренується Назарій Бузак чотири-п’ять разів на тиждень по кілька годин. Як доводять результати Чемпіонату України з футзалу U-15, який проходив у Івано-Франківську з 25 по 27 березня, всі тренування були не марними. Адже команда стала чемпіонами України.

«Мої враження від чемпіонату дуже позитивні. Було 16 гарних команд, з кожною – цікава гра. Остання фінальна гра – найкраща, було дуже важко, але ми перемогли з невеликим рахунком 2:1. Враження від перемоги – словами не передати! Подяка нашому тренеру Роману Євгеновичу Кіндратіву, хлопцям з команди. Окрема шана нашим військовим», – каже херсонець Назарій Бузак.

Назарій закінчує дев’ятий клас у місцевому ліцеї. Надалі хлопець планує здобувати освіту в спортивному коледжі, адже у майбутньому хоче бути тренером футзалу.

Автор: команда “Херсон плюс”

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *