Херсон & Магдебург: дизайн-коди допоможуть зберегти обличчя міста

Спотворення міського простору вивісками, яскравим пластиком – проблема давня і притаманна майже всім містам України. Унікальну херсонську архітектуру важко розгледіти за яскравими, здебільшого позбавленими будь-якого натяку на смак, біг-бордами. І допоки Херсон не почне щось робити з цим хаосом, туристи нас не любитимуть. Розв’язати цю проблему має розробка дизайн-коду міста, тобто зведених правил оформлення конкретних вулиць.

Магдебург зберігає свою обличчя, навіть, перед викликами сучасності та нав’язливої реклами. Тут діють доволі суворі обмеження щодо самовільної зміни фасадів, незаконних балконів, надбудов, або руйнування будівель історичного центру. Цікаво прослідкувати й те, як доглядають за творінням радянської архітектури – хрущовками. Який вони мають вигляд сьогодні?

Німецько-український проект відбувається за підтримки партнерської програми «Культура для змін» Українського культурного фонду та програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Автори несуть відповідальність за зміст відеоматеріалів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.