Херсонців запрошують на навчання в «Академії громадського активізму»

Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» запускають нову річну програму «Академія громадського активізму». На курс можуть подаватися громадські активісти зі Сходу країни та Херсона.

Мета програми – посилити навички лідерів громадського сектору та активістів Сходу й Херсона через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

У програмі можуть взяти участь керівники, члени, активісти чи волонтери громадських об’єднань, зареєстровані як юридичні особи, керівники або члени громадських рад, інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування чи комунальних підприємствах і установах, представники неформалізованих ініціативних груп, лідери думок, громадські активісти чи волонтери без належності до конкретних формалізованих організацій.

Навчання в «Академії громадського активізму» включатиме тренінги з фандрейзингу, комунікацій, стратегічного планування та управління проєктами, які допоможуть покращити як власні навички, так і діяльність конкретної громадської організації. По завершенню програми є можливість скласти тести та отримати сертифікат про проходження відповідного навчання.

Більше інформації про навчальну програму за посиланням.

Реєстрація на програму триває до 23:59 15 березня 2021 року. Участь у навчальному проєкті безкоштовна. Уся інформація про «Академію громадського активізму» зібрана за посиланням: анонс набору та на Facebook проекту.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *